EN
MH Serisi Mobil Hidrolik Dişli Pozisyon Sensörleri
Temposonics® MH Serisi pozisyon sensörleri, Mobil Hidrolik silindir içinde Entegre montaj özelliği ile son derece sert ortamlarda mobil, off-road, tarım ve inşaat makinelerinin hareketlerinde güvenli konum bilgisi veren kompakt sensörlerdir.
 
Magnetostrictive lineer pozisyon sensörleri'nin yaygın olarak kullanılan MH Serisi şimdi yeni eklenmiş bir dişli flanş seçeneğine sahiptir. MH-Dişli sensörü, vinç kolları ve tank seviyesi ölçümü gibi mobil uygulamalar için optimize edilmiştir.
 
Sensör, oldukça sağlam bir paslanmaz çelik gövdeye sahiptir ve IP69K koruma sınıfı ile su ve toz geçirmezdir. 0.1mm tipik çözünürlük, 0.1mm tekrarlanabilirlik ve %0.04 doğrusallık (tam ölçek) ile yüksek performanslı çalışma sunar. 2500 mm'ye kadar olan strok uzunlukları desteklenir. Sensör çubuğu 7mm ve 10mm çaplarda mevcuttur. Desteklenen çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile +85°C arasındadır.
 
MH-Serisi sensörlerin kullandığı tescilli Temposonics® magnetostrictive teknolojisi, bu cihazların titreşim, şok, toz ve elektromanyetik parazitten etkilenmemesi anlamına gelir. Sonuç olarak, uygulama ayarlarında en zor uygulamaya konabilirler - kesinti veya daha sonra ortaya çıkan üretkenlik kaybına uğramadan yüksek doğruluk düzeylerini korurlar.
 
  • Temposonics® pozisyon sensörü çalışma prensibi'ni incelemek için buraya tıklayınız.
  • Temposonics® pozisyon sensörü Mobil uygulama örnekleri'ni incelemek için buraya tıklayınız.
  • Temposonics® mobil hidrolik sensör Kullanım Kılavuzu ve Yazılımları incelemek için buraya tıklayınız.
  • E-Katalog 2D/3D Model için buraya tıklayarak kayıt oluşturunuz.

 

MH Serisi Dişli Pozisyon Sensörü

Çıkış

Ölçme Boyu (mm)

Hassasiyet

Montaj  Dişli Ölçüsü

Analog

50 - 2500

+0.1 mm

M18×1.5

 

GenelDöküman Parça NoDilRevizyonİndir
Mobil Uygulamalar için Temposonics® Pozisyon Sensörleri Ürün Seçim Kılavuzu---
MH Serisi Dişli Pozisyon Sensör Katalog---