EN
KII Serisi Asenkron Motor Özellikleri
KIIS & KII Serisi - Yüksek Performanslı Redüktör ile donatılmış Asenkron Motorlar
 
Orientalmotor firması AC motorlar için standartları yeniden belirledi, müşteri taleplerini dinledi ve Yeni nesil KIIS Serisi Üç Fazlı motor ve KII Serisi Tek Fazlı AC motorları üretti.
 
Üç Fazlı KIIS Serisi motorlar optimal tasarım, maksimize performans, paralel ve Yeni nesil 90° ve daha yüksek mukavemetli redüktörler ile yüksek verimli yeni nesil motorlardır. KIIS Serisi standart çıkış milli veya redüktörlü olarak 60 W (1/12 HP) ile  kadar 100 W (1/8 HP) arası güçlerde temin edilebilir.
 
KII Serisi motorlar aynı zamanda basit kablolama ve esnek montaj seçenekleri ile motor performansını maksimize eden yüksek mukavemetli Paralel Mil tipli redüktör ile sunuluyor. KII Serisi  standart çıkış milli veya redüktörlü olarak 6 W ( 1/125HP ) ile 90 W (1/8 HP) arası güçlerde temin edilebilir.
 
 
 Daha Yüksek Tork
 
Izin verilen maksimum tork, geleneksel ürünlere kıyasla arttırılmış redüktör gücü sayesinde daha önceden sunulan tork değerini aşan bir tork aralığı iki katına kadar arttırılmış tork değeri sağlar. Küçülme KII Serisi Geçmişte kullanılan motorlar yerine KII Serisi daha küçük motor'a geçerek de mümkündür. Bir küçük motorlu seçilirse, güç tüketimi bastırılabilir ve maliyetler azaltılabilir.
 
•40 Watt Motor'a göre
 
üç katına kadar motor küçülterek aynı çıkış torku almak mümkündür.
 
 
Redüktörlü motorlar daha yüksek çevrim oranları ile Geleneksel redüktörlü motorlar ile karşılaştırıldığında iki katına kadar tork çıkışına izin vermektedir.
 
 

 

 Sessiz

Motor ve Redüktör gürültü seviyesi, geleneksel motorlara göre yaklaşık 6 dB azalmıştır. Perspektif içinde bakıldığında gürültü seviyesi % 50 oranında azalmıştır olmaktadır.
 
Redüktör gürültü seviyesi konvansiyonel ürünlere göre 6 dB düşürülmüştür.
 
 

 

 
 YENİ! İnce gövde Terminal Kutu ( IP derecelendirme )
 
 Klemens kutusunun bu yeni şekli daha kolay kablolama terminal bloğu yapmak için tasarlanmıştır. Bu olası 4 yön 90 ° artışlarla döndürülebilir bir kablo çıkışlı, ince bir gövdeye sahiptir.
IP66 Uyumlu Damlamaya karşı koruma Şartname
 
Motor, Redüktör ve terminal kutusu bileşenleri için mühür yapısı güçlendirilmiştir. Klemens kutusu tipi koruma IP66 derecesi ile uyumludur. ( Yuvarlak şaft çıkışlı motor montaj yüzeyi hariç )
 

 

 
 Yüksek güç
 
 İzin verilen radyal yük ve izin verilen itme yükü geleneksel ürünlere * kıyasla iki katına çıktı. Bu, kasa sertliği artan ısıl işlem sayesinde daha geniş çaplı rulmanlar ve geliştirilmiş dişli gücünü ekleyerek mümkün olmuştur.
 
 * Bazı ürünlerde aynıdır.
 
 

 

İzin verilen radyal yük ve izin verilen itme yükü geleneksel ürünlere kıyasla iki katına çıktı. (40 W ile 25 W karşılaştırma)

 

 

 
 Uzun Çalışma Ömrü
 
Redüktör rulman boyutları iki katına arttırılması sonucunda redüktör çalışma ömrü artmıştır ( Konvansiyonel redüktörler için 5000 saatlik çalışma ömrüne kıyasla 10.000 saat çalışma ömrü ). Uzun ömürlü çalışma  sonucu saha bakımı azalmıştır.
 
 

 

 
 Kombinasyon Tipi
 
Motor ve redüktör önceden monte edilmiş olarak yüklemeye hazır geliyor, Şaft anormal gürültüsü ve uygunsuz redüktör kurulumundan kaynaklanan zarar ve endişeleri ortadan kaldırır.
 
 

 

 
 Yüksek Dişli Oranı
 
Geleneksel ürünlerde 1:180 dan daha yüksek dişli oranı istendiğinde 1:10 decimal redüktör ile mümkün olabiliyordu. Şimdi tek bir redüktör ile mevcuttur 
( en fazla 1: 360 oran), yerden tasarruf sağlar, bileşenleri ve maliyetleri azaltır. 
 
 

 

 Kama Çıkışlı Mil

Bir uç kama 25 W (1/30 HP) ve daha yüksek bir nominal çıkış gücü ile, redüktör çıkış milinin ucuna entegre edilmiştir. Kasnaklar ve diğer iletim mekanizmaları dokunun kaymasını önlemek için de kullanılabilir.

 

 

GenelDöküman Parça NoDilRevizyonİndir
KII - KIIS Serisi Motor Özellikleri---