EN
KIIS Serisi Asenkron motor Özellikeri
KIIS & KII Serisi - Yüksek Performanslı Redüktör ile donatılmış Asenkron Motorlar
 
Orientalmotor firması AC motorlar için standartları yeniden belirledi, müşteri taleplerini dinledi ve Yeni nesil KIIS Serisi Üç Fazlı motor ve KII Serisi Tek Fazlı AC motorları üretti.
 
Üç Fazlı KIIS Serisi motorlar optimal tasarım, maksimize performans, paralel ve Yeni nesil 90° ve daha yüksek mukavemetli redüktörler ile yüksek verimli yeni nesil motorlardır. KIIS Serisi standart çıkış milli veya redüktörlü olarak 60 W (1/12 HP) ile  kadar 100 W (1/8 HP) arası güçlerde temin edilebilir.
 
KII Serisi motorlar aynı zamanda basit kablolama ve esnek montaj seçenekleri ile motor performansını maksimize eden yüksek mukavemetli Paralel Mil tipli redüktör ile sunuluyor. KII Serisi  standart çıkış milli veya redüktörlü olarak 6 W ( 1/125HP ) ile 90 W (1/8 HP) arası güçlerde temin edilebilir.
 
 

 % 73 arttırılmış yüksek verim

Özel komponentler ve optimal manyetik yer tasarım ile % 73 arttırılmış daha yüksek verim sunar. Üç fazlı motorlarda  artan verim ve motor kayıplarında sağlanan önemli azaltma ile fan soğutma gerekmemektedir.

 

 

 
 Güç Tüketimi'nde % 10'lara varan oranlarda azalma
 
Aynı koşullar altında, geleneksel bir 90W bir ürün ile karşılaştırıldığında, enerji tüketimini yaklaşık %10'lara varan oranda azaltarak cihazlarının enerji tasarrufuna katkı sağlar.
 
 
 

 

 
 Kolay kablolama yapılan Slim gövde Terminal kutu ile donatıldı
 
Klemens kutusunun bu yeni şekli daha kolay kablolama terminal bloğu yapmak için tasarlanmıştır. Bu olası 4  yön 90 ° artışlarla döndürülebilir. Bir kablo çıkışlı, ince bir gövdeye sahiptir.
 
 

 

 
 Yüksek performans
 
KIIS Motor Özellikleri büyük yük altında düşük hızlarda  yüksek performanslı motoru oluşturmak için üç fazlı motor ve tasarlanıp geliştirilmiştir.
 
 

 

 
 Artan Motor Çıkış Gücü
 
Çıkış gücü 100 W ( 1/8 HP ) motor çerçeve ölçüsü 90mm boyutlar ile  geleneksel motorlara göre daha yüksek verim elde edilir. Geleneksel motorlarda 15mm daha kısadır.
 
 

 

 
 Fansız
 
Motor daha az ısı üretimi ve azaltılmış kayıplar ile Soğutma fanı'na artık gerekmemektedir.
 

 

 
 IP66 Uyumlu Damlamaya karşı koruma Şartname
 
Motor, Redüktör ve terminal kutusu bileşenleri için mühür yapısı güçlendirilmiştir. Klemens kutusu tipi koruma IP66 derecesi ile uyumludur. ( Yuvarlak şaft çıkışlı motor montaj yüzeyi hariç )
 
IP66: Su geçirmez ve toza dayanıklı performans gösterir.
 IP göstergesi IEC 60529 ve IEC 60034-5 altında belirtilir.
 
Ana Özellikler:
 
•Malzeme
 Olgu ve terminal kutusu: Alüminyum
 Çıkış mili: S45C
 Vidalar: Paslanmaz çelik (dıştan sadece vidaları bakan)
 
•Yüzey uygulaması
 Olgu ve terminal kutusu: Boyalı (hariç montaj yüzeyi)
 

 

 Hız kontrol ile kullanıldığında elde edilen ekstra Özellikler

Geniş Hız Aralığı

Hız bir hız kontrol ile beraber kullanılarak 3~120 HZ aralığında kontrol edilmektedir. Ayrıca, gelişmiş özelliklere sahip , yüksek tork düşük hızlarda bile elde edilebilir.

 

 
 Geliştirilmiş Hız İstikrarı
 
Bu geniş bir yük altında çok daha az hız azalması olarak yüksek performanslı motor olduğundan, stabilize edilmiş hız kontrol sunar.
 
 

 

 
 Yüksek Hızda Rotasyon ( Yuvarlak şaft tipi ) Kolları
 
Yuvarlak şaft tipi ve yüksek hızlı dönüşü taşıma kapasitesine sahip bileşenlerinde kullanılan vb Creep-free Rulmanlar, seçilmiş ve invertör kontrolü için dizayn edilmiştir.
 
 

 

 Yüksek Mukavemetli Redüktör

 

  

 

 

 

 Paralel Shaft Kombinasyon Tipi

  

 

 

 Sağ Açı Tip Redüktör Kullanmanın Faydaları

 

  

Dişlinin çıkış mili yükleme yüzeyinin ortasında dik olduğundan, yatay yükleme yönünü değiştirmek mümkündür. Ekipman uygun Yükleme seçilebilir.

 

GenelDöküman Parça NoDilRevizyonİndir
KII - KIIS Serisi Motor Özellikleri---